Atlas Gaming Core

Atlas Gaming Core

Procesor: AMD A10 7870K Black Edition
Grafická karta: integrovaná AMD Radeon R7
Operační paměť: 8GB (2x4GB) DDR3 2400MHz
Pevný disk: Seagate 1TB
Základní deska: Asus A88XM-A AMD A88X
Zdroj: Chieftec iArena 350W
Chlazení procesoru: AMD Wraith
Skříň: Zalman Z1
Operační systém: Windows 10 Pro 64bit
Záruka: 48 měsíců
Naše cena:

13 699 Kč (s DPH)


Doprava zdarma
Záruka 48 měsíců
Dostupnost: ihned k odeslání
Objednací číslo:Gaming001

Více o produktu

Univerzální PC sestava Atlas Gaming Core určena pro hraní starších her

Všestranná herní sestava Atlas Gaming Core, je primárně navržena pro hraní starších her pod DX9 a 10. Integrovaná grafická karta umístěna v procesoru podporuje DX11 a nově také  DX12. Díky tomu se toto PC nezalekne ani nejnovějších her a zahrajete si s touto sestavou i nejnovější herní počiny i když se sníženými detaily. Základem tohoto multimediálního PC, které naleznete uplatnění pro internet, práci, multimédia tak i hry je moderní super výkonný procesor APU z dílen společnosti AMD. Konfigurace je primárně navržena pro kanceláře, občasné hráče s menšími nároky, případně domů k surfování po internetu. Pracujte efektivně, surfujte intuitivně, užijte si  multimediální zábavu naplno. Užijte si plno zábavy v podobě filmů nebo i her se sestavou Gaming Core. Díky špičkovému čtyřjádrovému procesoru AMD A10 a 8GB RAM získáte výkon i rychlost pro všechny potřebné úkonny. Integrovaná grafická karta z řady AMD Radeon R7 nabízí 512 Stream procesorů na frekvenci 866MHz. Přičemž grafické jádro je schopno fungovat i na vyšší obrátky, stejně tak jako procesor samotný. 

Atlas Gaming Core

 
Počítačová sestava Atlas Gaming Core je speciálně navržena pro Vaši každodenní zábavu, pracovní činnosti a hraní starších her.  Sestava je speciálně navržena tak, aby splnila všechny požadavky občasných hráčů, ale byla u ni zachována rozumná mez mezi poměrem ceny ku výkonu. Toho bylo dosaženo díky zvolení platformy od společnosti AMD. Výkon sestavě dodává moderní procesor AMD A10 7870K Black Edition a obraz ve skvělých detailech si vychutnáte díky integrované grafické kartě Radeon R7 s 512 Stream jádry. Vysokokapacitní pevný disk vám současně poskytne dostatek prostoru pro Vaše data i zábavu.

Klíčové vlastnosti sestavy Atlas Gaming Core

Stavebním prvkem sestavy je základní deska Asus A88XM-A AMD A88X s čipovou sadou AMD A88X, která je doplněna 4jádrovým procesorem AMD A10 7870K Black Edition (Godavari) s frekvencí 3.9 GHz (4.1GHz Turbo). Konfigurace disponuje 8 GB DDR3 paměti Kingston HyperX Fury  (2x4GB) s pracovní frekvencí 2400 MHz. Pro hraní starších her je připravena integrovaná grafická karta AMD R7.  Výstupy podporují připojení až tří monitorů současně do režimu Eyefinity. Výstupy  jsou přítomny celkem tři a to DVI, HDMI, a D-Sub. Pro data a aplikace je určen Serial ATA disk Seagate Barracuda s kapacitou 1TB a rychlostí 7200 otáček za minutu a 64MB chache vyrovnávací pamětí. Samozřejmě nechybí ani optická mechanika a to DVD/RW vypalovací mechanikou od společnosti Samsung. Reprezentativním prvkem sestavy je nádherná a moderní skříň Zalman Z1. O napájení sestavy se stará výkonný 350W zdroj značky Chieftec s certifikací 80PLUS. Atlas Gaming Core je nabízen včetně operačního systému Windows 10 PRO v 64bit edici.
 

 

Moderní procesor AMD A10 7870K Black Edition (Godavari).

AMD A10 7870K Black Edition Godavari je určen pro patici FM2+ a obsahuje čtyři procesorová jádra, která pracují na frekvenci 3.9GHz. V žátěži dokonce komunikují na frekvenci  4.1GHz v  režimu Turbo. Tato jádra mají k dispozici 4MB vyrovnávací paměti L2 Cache. Implementována je také podpora technologie Turbo Core 3.0, která dokáže měnit pracovní frekvenci procesoru. Ta se řídí podle TDP (Thermal Design Power) procesoru – dokud se příkon drží pod stanoveným TDP, může být v případě potřeby aplikováno navýšení frekvence na vytížená jádra a v případě dodržení TDP na všechna. Podporován je dvoukanálový paměťový řadič DDR3. Implementována je také sada funkcí pro vylepšení výkonu, spolehlivosti a zabezpečení virtualizačních prostředí a podporovány jsou samozřejmě úsporné technologie, které zajišťují minimální spotřebu v případě nečinnosti jednotlivých jader.

Integrovaná grafická karta AMD R7 APU

Sestava využívá integrovanou APU grafickou kartu , která je postavená na čipu AMD Radeon R7, Grafické jádro je taktované na 866MHz a je napojeno na rychlé paměti DDR3 ze kterých čerpá prostředky. Komunikace mezi grafickým jádrem a pamětí probíhá skrze sběrnici o šířce 128bitů. Tato karta nabízí plnou podporu pro moderní API rozhraní DirectX12. S touto sestavou si plně zahrajete starší hry z let minulých. Přesto se s APU čipem nemusíte obávat ani nových her, jenom musíte počítat s tím, že budete nuceni snížit detaily.

 

Požadujete vyšší výkon? Atlas Vám zdarma přetaktuje procesor.

Osázený čip  AMD A10 7870K Black Edition s frekvencí 3.9 GHz (4.1GHz Turbo) je možné dále přetaktovat a navýšit již tak pěkný výkon cpu. Jestli si nevíte s přetaktováním rady, stačí dát do poznámky při objednávce " chci přetaktovat procesor" a my Vám navýšime frekvenci procesoru do odpovídajícícho limitu. Ten je pro každý kus křemíku jinačí, ale i tak se vynasnažíme dosáhnout maximální možné a plně stabilní frekvence pro Váš čip. A to v závisloti na zvoleném chlazení v dokonalé rovnováze výkonu a teplot čipu ku stabilitě. V případě přetaktování procesoru se může Vaše objednávka zpozdit o další dva dny z důvodu testování stability. Informace o doručení budete dostávat skrze email každý den.

"FOFR" servis bez starostí pro sestavu Atlas Gaming Core

Na sestavu Atlas Gaming Core je exklusivně nabízena záruka ve lhůtě 48 měsíců. Nadstandardní servis a záruka jde ruku v ruce s nadstandardním přístupem k reklamaci. V případě že se vám sestava porouchá, stačí se nám ozvat zde přes kontaktní formulář a my do 24hodin zajistíme zdarma přepravu do našeho servisního střediska. Během následujících několika pracovních dnů vyřešíme opravu Vašeho a PC a nejpozději do týdne bude sestava plně v provozu a u Vás doma pod stolem. Celý reklamační proces Vás nebude stát ani korunu a všechny náklady spjaté jdou v záruční lhůtě na nás.

 

Operační systém:

Windows 10 Pro 64bit

Procesor:

AMD A10 7870K Black Edition

 

 4 jádra / 4 vlákna architektura Godavari

3,9GHz, režim turbo 4,1GHz možnost přetaktování až na 4,5GHz

L2 cache paměť 4MB

Chlazení procesoru:

AMD Wraith

Čipová sada:

AMD A88X

Základní deska:

Asus A88XM-A AMD A88X

Grafická karta:

Integrovaná APU AMD R7

28nm výrobní proces

? miliard tranzistorů

512 Stream jáder

866 MHz frekvence jádra

paměťová propustnost 38,8 GB/s

podpora až tří monitorů současně Eyefinity

Operační paměť:

8GB (2x4GB) DDR3 2400MHz CL11

Kingston HyperX Savage

Systémový disk:

Seagate 1TB 64MB cache 7200otáček - 500GB vyčleněno pro jednotku C

Datový disk:

Seagate 1TB 64MB cache 7200otáček - 500GB vyčleněno pro jednotku D

Optická mechanika:

Samsung DVD-RW

LAN:

1x RJ45

Wifi:

ne-možno dokoupit do USB

Audio konektory:

5.1 kanál,

Konektory vpředu:

2x USB 2.0

1x USB 3.0

1x Sluchátkový vstup

1x Mikrofon

Konektory vzadu:

2x PS/2 pro myš a klávesnice

2x USB 3.0

2x USB 2.0

1x HDMI

1x DVI

1xD-Sub

5.1 kanál

1x LAN RJ45

Počítačový zdroj:

Chieftec iARENA GPA-350S8 350W

350W certifikace 80+ ( účinnost nad 80% )

Spotřeba Windows:

60W

Spotřeba Zátěž:

130W

Rozměry sestavy (v,š,d):

432 x 199 x 457

Druh PC skříně:

Zalman Z1

Hmotnost sestavy:

7Kg

Příslušenství:

Manuál

Síťový kabel 230V

Dárkový poukáz na nákup v hodnotě 500Kč

Záruka:

48 měsíců

Ukázka námi změřeného výkonu na sestavě Atlas Gaming Core ( Gaming001 ). Výkon odpovídá počtu vygenerovaných snímků za vteřinu. Pro plynulé hraní bez trhání je ideální počet 60 snímků za vteřinu. Některé hry je možné hrát i při 30 snímcích za vteřinu v případě, že nejste moc nároční a spokojíte se i s kompromisy. Každopádně ne každá hra je hratelná již od 30 snímků za vteřinu. Některé herní enginy vyžadují pro pocit plynulosti i více než 40 či 50 snímků za vteřinu. Počítejte tedy s tím, že pro plynulý chod Vaší oblíbené hry potřebujete dosáhnout minimálně 40 snímků. V těchto podmínkách se může hra místy "zaškubnout" a vykazovat určité propady plynulosti. Přesto je hra hratelná a zážitek z ní je dostačující. Pro plynulé hraní bez kompromisu vyžadujte 60 snímků za vteřinu a více. Při 50 snímcích si hru užijete kvalitně a nebude Vás nic omezovat. Hry jedoucí pod 30 snímků berte jako nehratelné a při snímkovací frekvenci mezi 30 a 40 snímky počítejte s ne zcela plynulým zážitkem. Leč hratelným, pro hráče kteří nemají vysoké nároky. Tyto poznámky platí pro singlplayer hry. Pro hraní multiplayerových her vyžadujte minimálně 50 a více snímků za vteřinu.

V jakých detailech bylo testováno je vypsáno v grafu. Pro všechny hry platí jedno obecné rozlišení a to 1920x1080 ( Full HD - 1080p ). Červené sloupce značí nehratelný chod hry v tomto nastavení na dané sestavě. Je zapotřebí snížit detaily a případně i rozlišení pro plynulý chod hry. Světle zelené sloupečky značí plynulé hraní, místy s menším kolísáním snímků za vteřinu. Přesto je zážitek ze hry velmi dobrý. Tmavě zelené sloupečky určují zcela plynou hru bez kompromisů. V tomto nastavení si zahrajete daný titul na této sestavě úplně bez problémů a nutnosti jiného grafického nastavení.

Grafy s výkonem jsou pouze ilustrační a mohou se lišit v závislosti na nastavení grafiky ve hře, rozlišení a také herní sekvenci ve které bylo testováno.