Kdo jsme

Kdo jsme?

Historie společnosti Atlas Computers s.r.o.

Atlas Computers je inovativní výrobce PC sestav. Zaměřujeme se na specifické herní sestavy s dlouhou zárukou a prémiovou kvalitou. Sestavy skládáme na míru pro každého uživatele.

 

Naší specialisté mají za sebou mnoho dekád zkušenosti s návrhem s skládáním PC sestav. Díky tomu je náš tým stále v obraze a má dokonalý přehled o výhodnosti a výkonu aktuálně dostupných komponent. Za éru PC sestav nám všem prošly rukama již stovky sestav a každý člen týmu je nepostradatelným profesionálem, který pomáhá k tvorbě prémiové značky počítačových sestav pod záštitou společnosti Atlas Computers.

 Všechny naše PC sestavy jsou vyráběny na zakázku a každá sestava je unikát který Vám budou ostatní závidět.

Projekt ATLAS je nová cesta v rámci distribuce hotových PC sestav pro hráče, nebo i profesionály. Zaměřujeme se na servery, herní konfigurace, tak i kancelářské a multimediální "stroje". Naše sestavy jsou navržené profesionály v oboru a za vývojem všech sestav stojí profesionálové z mnoha českých IT odvětví.  Konfigurace jsou konzultovány s několika leťs playery a  overclockery. Díky tomu u naších sestav nehrozí to, že by nabízely podřadné parametry za přemrštěnou cenu. Počítače značky Atlas jsou vždy navrženy s ohledem na maximální možný výkon a nejlepší poměr ceny a výkonu. Cena přitom není uměle navýšena a sestavy jsou pouze za cenu samotných komponent. Za stejnou cenu, za jakou byste si doma složili sestavu, Vám Atlas nabídne dokonale vyvážený stroj bez kompromisů a mnoha servisními a záručními výhodami.  Tam kde jiní nabízí běžnou záruku, tak Atlas Computers kráčí dále. Nabízí až dvakrát delší záruční dobu, než bývá běžné a také FOFR "bezstarostný" servis, kdy počítač vyzvedneme u Vás doma a v mžiku jej opravíme a také ihned navrátíme zpět.  A přitom Vás celý reklamační proces nestojí ani korunu.

Se spoustou nadstandardních věcí, nabízí Atlas Computers unikátní servis a péči o Váš PC.

Zaměřujeme se na montáž sestav na zakázku a v případě že by jste rádi něco speciálního, něco co běžně nemáme uvedeno v ceníku, stačí si složit sestavu podle svých představ skrze náš "konfigurátor sestav". Případně se nám můžete ozvat s poptávkou na obchod@atlascomp.cz a nebo na tel. čísle: +420 737 157 970.