Prémiové herní a profesionální sestavy jsou zde!

 
 
Brněnská společnost Atlas Computers, uvádí na trh prémiovou řadu herních a pracovních sestav s názvem Atlas Premium. Tyto počítače jsou navrženy s maximálním důrazem na nekompromisní výkon, vysokou efektivitu, malé rozměry a výhodnou cenu. Nové produkty spadají do nejvyšší kategorie a na českém trhu nemají konkurenci. Jsou nabízeny s pětiletou zárukou v rámci "FOFR" bezstarostného servisu a s mnoha dalšími bonusy.  K sestavám jsou nabízeny kupony na poslední herní pecky, předplatné na časopis Chip a slevové kupony na naše další produkty. Počítače především zaujmou nadstandardními parametry a exkluzivními komponentami.

Počítače řady Premium jsou svými rozměry skutečnými drobotinami. Stavějí na malých ITX skříních NZXT Manta a nezabírají mnoho místa. Jsou ideálními společníky pro cestování případně pro LAN-party. Osazeny jsou herní základní desky společnosti MSI. Výkonné grafické karty nejvyšší a vyšší třídy od společnosti AMD a Nvidia. Věcí která na první pohled zaujme jsou procesory Intel Core rodiny Skylake. Osazené procesory Core i7 6700K a Core i5 6600K, jsou a teď se držte přetaktovány již v základu! A to až na samotnou "dřeň". Nikdo na české trhu nenabízí přetaktované sestavy, až do dnešního dne. Počítače řady Atlas Premium přicházejí s přetaktovanými Intel Core procesory na extrémní frekvenci 4,5GHz! Této působivé frekvence bylo dosaženo za pomoci vodního chlazení, kterým je každá sestava řady Premium osazena.
 


Stavebním kamenem sestav řady Premium je kompaktní skříň NZXT Manta. Drobná PC skříň má rozměry pouhých 426mm x 245mm x 450mm (V, Š, D).Tato moderní skříň nabízí bezkonkurenční kvalitu pro stavbu speciálního počítače. Elegantní zakřivený design v oceli dělá z casu luxusní designový kousek do každé místnosti. Vnitřek je dost velký pro vedení kabeláže, najdete zde také podporu pro vodní chlazení s výměníkem až do 280 mm a plně filtrované sání s odvodem vzduchu ven. Stylová herní skříň nám dovolila instalovat nejmodernější a také nejvýkonnější komponenty a díky své praktičnosti a velikosti jsme si ji zamilovali. Jedinečně zaoblené kovové panely a boční průhledné okno jsou prostě dokonalou kombinací. Všechny osázené komponenty budou vidět z dálky. Kvalita zpracování celého počítače je na nevídané úrovni.

 


Vybrat si můžete z celkem tří barevných provedení. Sestavy z řady Premium jsou totiž dostupné ve třech barvou se lišících provedeních. Dostupná je černo-červená verze, bílo-černá a také kompletně celá v černém provedení. U každé sestavy této řady si můžete vybrat své barevné provedení, které Vám nejvíce sedne.

Nenabízíme pouze trojici barevných provedení, ale řada Premium skrývá prozatímních pět modelů. Vybrat si můžete z následujících sestav v různém barevném provedení:Atlas Premium Rampage za 39 690  ,- Kč. - Záruka 5 LET!

Atlas Premium Savage za 49 990  ,- Kč. - Záruka 5 LET!

Atlas Premium Manticore za 54 999  ,- Kč. - Záruka 5 LET!

Atlas Premium Magnum Opus za 61 999  ,- Kč. - Záruka 5 LET!

Atlas Premium Monarcha za 89 999  ,- Kč. - Záruka 5 LET!


Hlavní devízou prémiové řady herních a profesionálních sestav je přetaktovaný procesor. Protože procesorového výkonu není nikdy dost, rozhodli jsme se osadit dva nejvýkonnější čipy společnosti Intel pro platformu Z170 ( LGA1151) a následně procesory pořádně přetaktovat. V dnešní době ne každý procesor umožňuje taktování a tak by bylo hříchem nechat tyto dva plně odemčené  "K" modely v nepřetaktovaném stavu. Každý počítač z řady Premium byl podroben mnoha hodinovému testu stability a zaručujeme 100% spolehlivost. O přetaktování procesoru se postaral zkušený overclocker, který nám pomáhá s návrhem PC sestav. Každý model již v základu z výroby nabízí přetaktovaný procesor na 4,5GHz. Extrémní frekvence 4,5GHz bylo dosaženo díky aplikování vodního chlazení Arctic Liquid Freezer 240.

Přetaktované procesory jsme neosadili jen tak pro nálepku " počítač s přetaktovaným procesorem". Navýšený takt CPU má své opodstatnění. Do sestav řady Premium jsme umístili nejvýkonnější grafické karty současnosti a ty nestíhá nakrmit ani ten nejvýkonnější procesor. Pro uspokojení požadavků moderních grafických karet z nejvyšší třídy je nutné mít přetaktovaný procesor. Osadili jsme vlajkové lodě společnosti Nvidia i AMD. V sestavách naleznete například duální AMD Radeon R9 PRO DUO 8GB, Geforce GTX 1080 8GB atd.

 

Všechny konfigurace řady Premium jsou připravené pro hraní s brýlemi virtuální reality, případně pro hraní ve 4K rozlišení ( 3840x2160 pix. ).

 


Procesory jsou chlazené účinným vodním chlazením. Aplikované ventilátory ve skříni jsou tiché, díky čemuž jsou sestavy řady Premium neslyšitelné a přitom velmi dobře chlazené. Grafické karty disponují rovněž tichým chlazením s vysokou účinností. Osadili jsme převážně speciální edice Founders Edition  s dokonale účinným a přitom tichých referenčním chladičem.

Při práci není operační paměti nikdy dost a v době náročných PC her, kdy kvalita ve všech směrech jde vzhůru, je mnoho GB operační paměti nutností. Z tohoto důvodu jsme na pamětech nešetřili a do sestav osadili až 32GB pamětí DDR4 na frekvenci 2400MHz nebo i dokonce 2666MHz!

Jelikož víme, že volné GB na disku mizí závratným tempem, rozhodli jsme se umístit pořádně objemná úložiště dat. Nejvyšší edice řady Premium se mohou pochlubit až 4TB volného místa pro data a 480GB SSD diskem pro systém. U nižších verzí počítejte se stále dostatečnou kapacitou HDD na hodnotě 2TB a 240GB SSD pro systém a instalace.
 


Pořádné multimediální PC se neobejde bez kvalitní základní desky nejvyšší kvality. Zvolen je nejvýkonnější model pro ITX kategorii -  MSI Z170I Gaming Pro AC. Tato základní deska je určena pro hráče a při malých rozměrech nabízí snad ještě více než obří desky z nejvyšší řady. Ve výbavě naleznete například extrémní OC výbavu v BIOS nastavení. Wifi a BlueTooth modul pro bezdrátové připojení. Podporu M.2 disku a mnoho dalšího.
Díky moderním komponentám mají počítače řady Premium velmi nízkou spotřebu. Ta je zajištěna díky použití procesorů Skylake na 14nm výrobním procesu. Velikým pokrokem jsou také moderní grafické karty s pokročilými úspornými funkcemi a také osazené špičkové komponenty, jako je herní deska a tak dále. V neposlední řadě nízké spotřebě přispívají také špičkové zdroje od společnosti Corsair. Ty se mohou pochlubit enormní účinností spadající do kategorie 80+ GOLD. Díky zvolení vysoce účinného zdroje se snižuje vyzařované teplo ze sestavy, snižují se teploty komponent a také se snižuje účet za elektřinu a to o značné částky. Šetřit na zdroji se neoplatí, neboť ušetřenou částku "propálíte" s nekvalitním zdrojem dříve než za jeden rok. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli osadit pouze ty nejlepší zdroje z nabídky.

 Řada Premium nabízí mnoho bonusů, které k sestavám obdržíte zdarma!
U vybraných modelů řady Premium se můžete těšit na bonusy v hodnotě až 9 000,- Kč. Součásti nabídky je kolekce slevových kuponů na další nákup pro Vaše přátele a nebo rodinné příslušníky. Dostanete 500Kč poukaz na sestavu z herní řady. Poté 3000Kč slevový kupon na sestavu Atlas Premium Monarcha a 1000Kč poukaz na další sestavu z řady Premium. Dále pak pro některé vybrané modely předplatné časopisu Chip v hodnotě 570Kč a mnoho dalších pěkných překvapení. Na závěr také bonus v podobě kuponu na hry z balíčku Intel Gaming Starter Pack, WoT, Rainbow 6, Warfare v ceně 2500 Kč.
(Nabídka bonusů platí pouze do vyprodání zásob nebo skončení platnosti kupónu bez možnosti náhrady).

 

"FOFR" servis bez starostí pro sestavy Atlas Premium

Na sestavy Atlas Premium je exkluzivně nabízena záruka ve lhůtě 60 měsíců. Nadstandardní servis a záruka jde ruku v ruce s nadstandardním přístupem k reklamaci. V případě že se vám sestava porouchá, stačí se nám ozvat přes kontaktní formulář a my do 24hodin zajistíme zdarma přepravu do našeho servisního střediska. Během následujících několika pracovních dnů vyřešíme opravu Vašeho a PC a nejpozději do týdne bude sestava plně v provozu a u Vás doma pod stolem. Celý reklamační proces Vás nebude stát ani korunu a všechny náklady spjaté jdou v záruční lhůtě na nás.


Doručení až k Vám domů je ZDARMA a všechny náklady na dopravu platí naše firma.